Monthly Archives: March 2018

E Thirra Shokun Tim Të Më Ruante Se Kisha Frik Natën E Vetmuar, Por Ndodhi Ja Çfar Ndodhi Pasi Ai… (VIDEO)

Nje nate ishte shume e erret per mua, aq e erret sa qe nuk dua ta kujtoj me ate nate. Por ishte dhe nata qe kisha perjetuar kenaqesine me te bukur te jetes time. Ishte ajo nata kur kisha frige te beja nje sy gjume e vetmuar dhe vendosa ta therras shokun tim qe ishte dhe i fuqishem nga forca fizike.Erdhi shoku im dhe ai me tha qe te pushoja por un nuk doja qe te pushoja doja qe te pallohesha me te deri ne mengjes. E zhvesha te gjithin dhe e perplasa ne shtrat dhe vazhdova nga posht te ja…Ndiqni rrefimin e saj te plote duke shtyppur ne rekkk lammenme poshte:

Ika Ne Amerike Te DHendri Per Ti Vizituar Por Ai Nje Nate Me Kapi Dhe.. (

Tung un jam Indira nga Ferizaji. Ika ne Amerike tek dhendrri per ti vizituar sapo arrita tek banesa pash qe ishte dhe vellau i tij atje hyra brenda pyeta ku ta le kuferin me tha tek kjo dhom mbas dy oresh hyra per te pushuar pak kur pash vellai i dhendrrit me tha dhu un ketu flej paski skihte tjeter dhom ish duke vjetur kur mi vuri duat prapa nuk bera ze dhe mua me erdhi mir filloi te me lepij nga qafa pastaj shkoi me posht te… Shtyppp mbi rekkk lammenme posht dhe vazhdo historin

Masazhatoren Nga Dibra E Gjen Belaja: Ja Si Burri I Klientes Më Perplasi Pas Muri Dhe Më… (VIDEO)

Ngacmimet seksuale janë në qendër të historisë së një 34-vjeçareje të specializuar në masazhe trupi. Ajo tregon se ka rënë pre e ngacmimit nga burrat e klienteve të saj, por rasti më i fundit ka qenë shokues. Ja historia e rrëfyer për “Dibranews”.Jam 34 vjeçe nga Dibra, e banoj në kryeqytet pasi mundësia për punë është më e madhe. Por kam një problem të madh. Vazhdo tek rekkk lammame poshte:

Dafina Zeqiri zhvishet lakuriq perpara pasqyrës!

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.Këngëtarja e shumë hiteve, e cila po synon karrierë në Amerikë gjithnjë komentohet për paraqitjet e saj skenike.Dafina së fundmi ka postuar një instastory, teksa shihet duke pozuar para pasqyrës, e si gjithmonë ‘lë’ pa fjalë me linjat e saj thuajse perfekte dhe mjaftë të tonifikuara.hyr ne reklam shiko fotot

10 Top Beautiful Girls In World.

Candice was born in 1988 and is South African. She is most known for being one of the angel of Victoria’s Secret. She sits top on the list for her thick golden blond tendrils and perfect 10 body. It’s unanimous too because she was also 10th on the highest earning models of last year according to Forbes. FHM and Maxim also included her their sexiest and hottest lists.

Taylor Swift

This American born stunner is not only beautiful on the inside but on the outside. She has successfully branded herself to be one of the most loved ladies in show biz. She expresses her personal experiences in songs that all girls and women can identify with. She is also extremely giving to her fans. Her accomplishments are many including seven Grammy Awards. Her song writing has also been honoured by many of the top song writing associations such as Nashville Songwriters and the Songwriters. She has also had 130 million of her singles downloaded, making her one of the top five artists with the biggest sales. The nice things about Taylor is her success lies with so many things, not just her obvious beauty. She’s a great roll model for females and her inner beauty emanates outwards

.

Nuk Do Ta Besoni Se Vajza E Kujt Është Kjo Super ‘Bombë’

Babai i saj është një ikonë botërore. Por edhe e bija po bëhet e famshme. Ajo njihet për format e saj seksi. E kolme dhe sensuale, ajo është Hayley Hasselhoff, vajza e aktorit David Hasselhoff.25-vjeçarja ka pozuar për revistën SliNK, duke ekspozuar format e saj të bollshme.FOTOT e saj mund ti shihni duke shtyppur mbi rekkk lammenme poshte:

Ja Si Ta Mësoni Që Femrat Kane Humbur ‘Gjënë E Tyre Më Të Shtrenjte’ Pa E P….

Hulumtimi më i ri ka zbuluar që ekziston mënyra mjaft e sigurt, mënyra shkencore, që në ç’moshë dikush për herë të parë ka bërë s#ks.Mund të besoni ose jo, çasti kur dikush ka humbur virgjërinë varet shumë nga gjenet,Duke studiuar dallimet në strukturën e ADN-së të rreth 380.000 njerëzve, shkencëtarët janë bindur që me siguri goxha të mjaftueshme mund të përcaktohet.

Natyrisht, ekzistojnë edhe faktorë të tjerë të cilët ndikojnë që dikush të fillojë lidhjen s#ksuale – si p.sh. edukata, bindjet fetare, presoni i rrethit ku jeton, madje edhe stabiliteti i vetë personit.Ekspertët e plakjes reproduktive, nga Cambridge, John Perry dhe Ken Ong, konstatojnë që komponenti trashëgues bën 25 për qind të ndikimit në zgjedhjen e kohës për s#ksin e parë.

Është zbuluar që shumica e djelmoshave dhe e vajzave marrëdhënien e parë s#ksuale e kanë mesatarisht në moshën 18-vjeçare.Kjo shpjegohet me…Shtypni ne rek lamenme poshte per te lexuar shkrimin e pplote:

Horoskopi Per Diten E Sotme (23 mars 2018)

Dashi

Do jeni shume xheloze për partnerin tuaj gjate kësaj dhe do kërkoni ne çdo moment ta kontrolloni atë. Kjo ne fakt do e përkeqësojë tej mase marrëdhënien. Beqaret do kenë dashuri me shikim te pare dhe do përjetojnë emocione mjaft te fuqishme. Ne planin financiar çdo gjë do ju ece ashtu si e keni ëndërruar. Do ndiheni te qete dhe do shpenzoni pak me tepër.

Demi

Gjate ditës se sotme nuk do ketë aspak tension dhe probleme ne jetën tuaj ne çift. Përkundrazi do jeni te matur dhe do mundoheni te bashkëpunoni për gjithçka. Beqaret do jene me më shume fat se me pare dhe do realizojnë takime te mrekullueshme. Ne planin financiar duhet te dyfishoni maturinë nëse nuk doni te keni asnjë lloj problemi.

Binjaket

Do i merrni gjerat me seriozisht gjate kësaj dite ju te dashuruarit dhe do hidhni hapa me rëndësi te madhe. Beqaret nuk do ndihen gati për te hedhur hapa dhe do vazhdojnë te qëndrojnë vetëm. Me financat duhet te merreni pak me shume se zakonisht. Po hidhet hapa te gabuara ka rrezik te keni probleme afatgjata dhe nuk do dini nga t’ia mbani.

Gaforrja

Te dashuruarit do jene një dite te mrekullueshme dhe te mbushur me emocione. Do qëndroni me shume kohe me partnerin dhe do shkëmbeni çdo ide dhe mendim me te. Beqaret nuk duhet te kërkojnë gjera te pamundura, por duhet te tregohen sa me realiste. Vetëm kështu do e ndryshojnë shpejt statusin. Te ardhurat do kenë goxha përmirësime nga disa dite me pare.

Luani

Ata qe janë ne një lidhje do vazhdojnë te kenë një dite te zakonshme dhe fatmirësisht pa probleme. Merrini gjerat si t’iu vijnë. Nga ana tjetër ata qe janë ende vetëm duhet te tregohen te matur dhe jo te pranojnë çdo ftese vetëm për te mos qëndruar vetëm. Ne planin financiar do jeni me shume fat. Do realizoni investimet e menduara dhe do hiqni disa para mënjanë.

Virgjeresha

Do jeni shpërthyes gjate kësaj dite dhe do i bëni deklarata te forta personit qe keni ne krah. Çdo gjë do shkoje për mrekulli mes jush dhe emocionet nuk do kenë te mbaruar. Beqaret duhet te presin edhe disa kohe nëse duan te gjejnë personin me te përshtatshëm. Gjendja financiare do jete disi me e qëndrueshme, megjithatë nuk rekomandohet te kryhen shpenzime kuturu.

Peshorja

Jeta juaj ne çift do jete e mbushur me peripeci gjate kësaj dite. Here zemra do ndihet mire dhe here do brengoset për shkak te disa ndodhive te pakëndshme. Beqaret vetëm sa do joshin persona te ndryshëm asgjë me shume sesa aq. Gjendja e financave do vazhdoje te përbëjë problem. Do jeni te pavëmendshëm kur te shpenzoni dhe kjo do jete ne demin tuaj.

Akrepi

Do jeni shume me tolerante sot ndaj partnerit tuaj dhe pak nga pak do rivendoset harmonia. Do i kuptoni te gjitha gabimet qe keni bere me herët. Beqaret duhet ta lënë veten te lire dhe te bëjnë atë qe do ndiejnë ne çdo moment. Mund te fillojnë histori afatgjata dhe serioze. Ne planin financiar duhet te tregoheni shume te matur te paktën sa te kaloje situata delikate.

Shigjetari

Te shumte do jene personat qe do ndikojnë tek jeta juaj ne çift gjate kësaj dite dhe do mundohen t’ua prishin harmoninë. Mundohuni te mos ju besoni aspak. Beqaret do kenë mundësi te mira për te ndryshuar statusin përgjithmonë. Ne pune do e kaloni fazën delikate dhe do keni një situate shume here me te qëndrueshme. Mund t’i lejoni vetes edhe ndonjë investim me shume.

Bricjapi

Për ju qe jeni ne një lidhje kjo do jete një dite e mbushur edhe me pasion, por edhe me debate te shumta. Do jeni si vullkan dhe nuk do e kontrolloni dot veten. Beqaret do kenë një dite shume te zakonshme dhe pa asnjë gjë te veçante. Duhet ende te prisni disa kohe. Me financat tregohuni sa me te kujdesshëm qe te mundeni nëse nuk doni qe gjerat te marrin tatëpjetën.

Ujori

Do përjetoni kënaqësi te mëdha sot ju te dashuruarit dhe do ndiheni mire ne krahët e partnerit. Ai do përkujdeset për gjithçka dhe do ju beje te ndiheni mire. Beqaret do jene te paduruar dhe ka rrezik te hedhin hapa te gabuara. Ne planin material çdo gjë do varet nga mënyra sesi ju do silleni. Po shpenzuat shuma marramendëse do mbeteni shpejt pa asnjë para ne xhep.

Peshqit

Dite shume e paqëndrueshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk do ndiheni mire dhe ne disa momente do doni te qëndroni larg atij qe dashuroni. Beqaret do flirtojnë gjithë kohës me dike, por do kenë frike te hedhin ndonjë hap me shume. Gjendja e financave do jete e mire. Do jeni te matur me shpenzimet dhe kjo do beje qe gjerat te ecin si duhet.

Njihuni me Mirelen, mjekja shqiptare që po shkëlqen me punën dhe bukurinë e saj në Londer

Bukuroshja shqiptare Mirela Thaqi, e cila jeton në Londer, ndihet shume e lumtur që ka zgjedhur profesionin human si profesion të jetës. Ajo punon si infermiere Zvicër dhe studion mjekësinë. Dhe vërtetë s’ka më bukur se të kesh bukurinë e jashtme dhe atë shpirtërore, e të dhurosh nga vetja gjithë dashurinë shpirtërore në profesionin human të mjekësisë. Por shikoni edhe disa foto tjera te saj qe do t’ju çmend be bukurin e saj, shtypni posht reklamenn dhe ju hapen fotot: