Monthly Archives: April 2018

Histori Adoleshence/Si E Refuzova Heren E Pare Djalin E Panjohur Ndersa Heren E Dyte…

Ka qene qershor i 2015 tek nje lokal ku un e frekuentoj shpesh me bente pershtypje shikimet e nje cuni. Kaluan disa jave dhe durimi i tij u sos isha vete ne tav duke pritur shoqen time vjen me prsh dhe mjep nr e tel ne fillim e refuzoj pas shum kemguljesh mar nr e tel dhe i them qe do tmar kur tmbaroj kafen.I bie ne tel me fton per nje drek megjithese i thashe jo deshira brenda meje irhte e madhe ta tak. Heren tj qe folem pranoj ta tak dhe e lem tek shtp e tij pasi jeton vetem ate dite ndry luk veshje tbukur dhe e bera me qellim per ta provokuar pasi e dija qe ajo dit do ishte fantastike. Shkoj tek shtp ulem pim nga 1 got vere e befas e ndjej qe me peshperit ne vesh sot dua te te ndjej te gjithen tjesh e imja Nuk kam folur por thjesh kam heq fustanin e kuq para tij dhe mbeta vetem me te brendshmet ai ulur tek divani un ne kemb duke i tundur bythet e mia mbi… Per te lexuar historine e plote shtypppni mbi rekkk lammenme poshte:

Histori E Egër Erotike(Histori Tradhtie):E Bëja Cdo Dite Me Pronaren E Punes Deri Sa Ajo…

Përderisa i palosja drutë në bodrum, zonja shpesh qëndronte pranë meje, duke më sqaruar se ku dhe si t’i vendosja ato dru. Shpesh ulej për të larguar ndonjë gjë nga ai vend, por që më kallte, kur bythët mi ekspozonte aq mirë, sa që i shikoja se si brekët i futeshin në të qarën e saj midis këmbëve. Duke u ankuar se në bodrum ishte freskët, shkonte lartë në dhomë, por sërish kthehej. Kur në përfundim e sipër të punës u duk përsëri në bodrum, vërejta se i kishte hequr brekët fare.SAtë ditë nuk mora para nga zonja e shtëpisë por…Per te lexuar historine e plote shtypppni mbi rekkk lammenme poshte:

Histori Anonime/ U Dehem Me Birra Dhe Vere Ne Disko, Dhe Shkuam Te Luanim Ne Liqen… Ai Me Beri Te Dridh…

Pershendetje! Historia ime nuk ishte thjeshte nje shqyerje rrobash, por nje pasion ne cmenduri. Kam perfunduar me dhjetra here pothuajse nudo ne shtepine time, ndersa po ktheheshim nga nje darke me miqte, vera qe me shoqeroi gjate darkes me eksitoi mua dhe te dashurin cmendurisht, E lame makinen ne nje parkim, dhe perfundova me breke te grisura, flladi i mbremjes pranverore, deshira per te bere sex te cmendur me zgjoi epshe te forta. Kemi bere dashuri mbeshtetur ne peme, bertisja nga duart qe lundronin poshte kofsheve te mia plot epsh, kafshime dhe ledhatime me gjuhe, mbathjet perfunduan te grisura..kuptohet.Me… Per te lexuar historine e plote shtypni mbi rekkk lammenme poshte:

Rrëfehet Vajza Me Origjine Shqiptare: Vjehrri Si Gjithmone Më Çmend Në…., Burri Punon Larg Dhe Lodhet…

Rëfimi i vajzës:
Vjehrri im më ngushëllonte gjatë një stuhie, por ne përfunduam marrëdhëniet seksuale.Burri im punon jashtë vendit për gjashtë javë. Më mungon tmerrësisht, por ne po kursejmë për të blerë shtëpinë tonë dhe paratë janë të rëndësishme.Prindërit e tij na sugjeruan që të heqim dorë nga banesa me qera dhe të shkojmë me ta për një kohë, për të na ndihmuar të kursejmë për një shtëpi.Një mbrëmje, kur vjehrra ime kishte dalë jashtë, nisi një stuhi e madhe.Vjehrri im e pa që isha e tmerruar nga bubullimat, dhe ai erdhi dhe u ul pranë meje në divan.Ai më mbante dhe po përpiqej të më qetësonte dhe më puthi në faqe. Filloi si një lloj puthjeje baba-bijë, por unë lëviza fytyrën time, kështu që puthja erdhi mbi buzët e mia. Ne kemi bërë derisa mua filluan..Shtyppni mbi rekkk lammenme poshte qe te shfaqet lajmi i plote

Ckemi Une Algita 18-Vjeçarja Adoleshente Prizrenare: Mamaja Dhe Babai Ishin Jasht Shtetit, Ndërsa Isufi.…

Quhem Algita nga Saranda tj tregoj hist time bukur si nje vajz qe e dashuroja sa isha i ri un nuk prita shume dhe u ktheva perball tij dhe perniher me kapi me forcen e duarve rreth belit dhe me kafshonte deri sa me zhvishte une me njeren dore ia shtypja penisin dhe u mundoja sa ma shpejt tia hiqja pantollonat…arritem te zhvishemi dhe ashtu me ate shpejtesi ai me puthte dhe me kafshonte cdo pjese te trupit dhe mes buzeve te vagines une u dridhja e tera dhe hypa permbi te dha penisin e tij e kapja me dore e thithja pandal dhe pastaj … Shtyppp mbi katrorin e rrrekkk lammes me poshte per vazhdim…me posht .apo ne video me…

Jam 41 Vjeçare E Ndare Nga Burri Nga Prizreni Dhe Nuk Po Më Mjaftonte Burri Dhe Kerkoj Meshkuj Ideal, Ky Është Numri Im…

Miq jam Lendita 41 vjeçare dhe jam e martuar, kam banesë në Shqipëri por jetojë edhe në Kosovë. Nuk dua asgjë nga askush, vetëm dua pak argëtim me shokë të ri.Kerkoj nje mashkull te sinqert per martes! Pershendetje,jam nje femer e ndershme e moshes 38 vjecare,jetoj ne Prizren.Kam deshire te njihem me nje mashkull te sinqert ashtu si jam dhe vete per nje lidhje martesore…Nëse doni me më pa në kamerë dhe të flasim me zë, Klikoni posht shkrimit në reklamë dhe do ju hapet kamera ime. Ju pres juve sepse nuk kam kohë të rrihë gjithë kohën….Shtyppp ne rekkk lammenme poshte dhe shkruaj, pritë pergjigjie…

Ju Prezantojme Me Gazetaren Nga Tirana Qe Po Çmend Meshkujt Dhe Rrjetet Sociale Me ‘Format’ E Saj Bombastike.

striva Gava është gazetarja më s#ksi e momentit.
Ajo nuk është shumë e njohur në mediat shqiptare, por së fundmi ajo po tërheq shumë vëmendje me format e saj trupore.Punon në fushën e medias dhe njihet si “gazetarja seksi” nga Elbasani që po çmend meshkujt me format e saj…“Shumicën e fotove e bëj vetë”, tregon Istriva, e cila nuk ka pse të ketë zili as vetë Kim Kardashianin.Shtyppp meeeeposht ku pas pak ju hapet foto galeria.

Lajmi Fundit. Luana Dhe Krenari Kane Vendosur Te Martohen Se Shpejti ?

E duket se një vit pasi fotografët i kapën për herë të parë çift duke drekuar në një restorant në Tiranë, ata kanë ecur shumë në marrëdhënien e tyre. Jo vetëm që janë prezantuar me familjet e njëri-tjetrit, përkatësisht si nusja dhe dhëndri, por tashmë po bëjnë plane për martesë.Burime pranë çiftit kanë treguar se pas dasmës VIP të Marina Vjollcës me reperin Getoar Selimi, miqtë e tyre po përgatiten të festojnë në dasmën e Luanës me Krenarin. Mesa duket distanca fizike (duke qenë se Krenari jeton në Prishtinë) po detyron çiftin që të hedhin hapin drejt altarit pak më shpejt sesa mund të mendohej. Edhe pse ende nuk dihet një datë e saktë, parashikohet që vera e vitit 2018 të jetë periudha kur ata kanë programuar t’i japin fund beqarisë…shtyppni mbi rekkk lammenme poshte qe te shfaqet lajmi i fundit

Jam Nje Vajzë 20 Vjeqare Kam Traktorin E Xhaxhait Dhe Jam E Pasionuar Pas Puneve Me Traktor ,Por..!!

Nje vajze shqipetare, e pazakonte. Ajo menaxhon të gjitha makinat vetë, çdo ditë është në terren, ajo bënshkarkimin e plehrave vetë. Dashuria e vajzes për tokën e trashëguar nga prindërit e saj nuk mbaron ketu ajo dashurin dhe pasionin ne bujqesi dhe ne mjetet bujqesore , ajo eshte mjafte e zellshme ne pune, ka energji te punoj te thuash me shume se nje mashkull qe punon token.Gjithashtu ajo ka dhe aftesit e saja dhe eshte e suksesshme, por dicka qe nuk e ka kjo vajze dhe e kerkon me vite eshte interesante..Shtyppe rekkk lammenme poshte dhe shiko intervisten se cfar kerkon vajza…mund te jeni me fat

Ja si esht duket e pritur Blerona ditlindjen e saj.

Siç duket është një nga personazhet që mezi pret që ta festojë ditëlindjen.
Bukuroshja e ekranit, Blerona Zeqiri ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet e veshur me një fustan të kuq, e tejet elegant,

Si gjithmonë, në fokus ajo kishte vënë gj#ksin bombastik dhe këmbët s#ksi.

Fotos, Blerona ia la një shkrim ku tha se në këtë mënyrë ajo po e pret ditëlindjen!