Cfare super goooli i ka shenuar Angel Di Maria Monacos.

By | April 15, 2018

PSG po shkaterron Monacon duke shenuar 4 gola vetem ne 30 minutat e para te ndeshjes 2 here me Lo Celso ,Cavanin dhe Di Marian

Goli i trete i shenuar nga Di Maria ishte shume i bukur. Me kete fitore PSG shpallet edhe zyrtarisht kampione e Frances.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *