Dafina Zeqiri zhvishet lakuriq perpara pasqyrës!

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.Këngëtarja e shumë hiteve, e cila po synon karrierë në Amerikë gjithnjë komentohet për paraqitjet e saj skenike.Dafina së fundmi ka postuar një instastory, teksa shihet duke pozuar para pasqyrës, e si gjithmonë ‘lë’ pa fjalë me linjat e saj thuajse perfekte dhe mjaftë të tonifikuara.hyr… Read More »

10 Top Beautiful Girls In World.

Candice was born in 1988 and is South African. She is most known for being one of the angel of Victoria’s Secret. She sits top on the list for her thick golden blond tendrils and perfect 10 body. It’s unanimous too because she was also 10th on the highest earning models of last year according… Read More »

Nuk Do Ta Besoni Se Vajza E Kujt Është Kjo Super ‘Bombë’

Babai i saj është një ikonë botërore. Por edhe e bija po bëhet e famshme. Ajo njihet për format e saj seksi. E kolme dhe sensuale, ajo është Hayley Hasselhoff, vajza e aktorit David Hasselhoff.25-vjeçarja ka pozuar për revistën SliNK, duke ekspozuar format e saj të bollshme.FOTOT e saj mund ti shihni duke shtyppur mbi… Read More »

Horoskopi Per Diten E Sotme (23 mars 2018)

Dashi Do jeni shume xheloze për partnerin tuaj gjate kësaj dhe do kërkoni ne çdo moment ta kontrolloni atë. Kjo ne fakt do e përkeqësojë tej mase marrëdhënien. Beqaret do kenë dashuri me shikim te pare dhe do përjetojnë emocione mjaft te fuqishme. Ne planin financiar çdo gjë do ju ece ashtu si e keni… Read More »