Lajmi Fundit. Luana Dhe Krenari Kane Vendosur Te Martohen Se Shpejti ?

E duket se një vit pasi fotografët i kapën për herë të parë çift duke drekuar në një restorant në Tiranë, ata kanë ecur shumë në marrëdhënien e tyre. Jo vetëm që janë prezantuar me familjet e njëri-tjetrit, përkatësisht si nusja dhe dhëndri, por tashmë po bëjnë plane për martesë.Burime pranë çiftit kanë treguar se… Read More »

Ja si esht duket e pritur Blerona ditlindjen e saj.

Siç duket është një nga personazhet që mezi pret që ta festojë ditëlindjen. Bukuroshja e ekranit, Blerona Zeqiri ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet e veshur me një fustan të kuq, e tejet elegant, Si gjithmonë, në fokus ajo kishte vënë gj#ksin bombastik dhe këmbët s#ksi. Fotos, Blerona ia la një shkrim ku… Read More »